Pierwszy raz?

Cześć czytelniku! Witam Cię serdecznie na stronie Zmiana Taryfy Opłat i Prowizji. Jeśli tu trafiłeś to najprawdopodobniej szukałeś informacji o zbliżających się zmianach w Twoim banku. Strona powstała po to by skutecznie i precyzyjnie informować o wszelkich zmianach w bankowych tabelach prowizji. Niektóre banki bardzo słabo starają się powiadomić wszystkich swoich klientów zmianach w swoich taryfach opłat. Tutaj dokładnie analizuje te zmiany, podpowiadam jak ich uniknąć, a w ostateczności jak zrezygnować z banku, który za mocno przykręca śrubę.

Nawet jeśli bank przekazuje informację o zmianach opłat i prowizji to zazwyczaj jest to kilkanaście lub kilkadziesiąt kartek A4 pełnych małego druczku i zawiłej banko-mowo-trawy. Jestem ekspertem w tłumaczeniu tego specyficznego korporacyjnego języka na ludzki i zawsze dokładnie opisuje i punktuje wszelkie zmiany.

Na początek dobrze by było, gdybyś zapoznał się z moim poradnikiem, o tym jak skutecznie i bezproblemowo zamykać niechciane konta bankowe. Poradnik możesz pobrać kompletnie bezpłatnie – to prezent ode mnie. Żeby zobaczyć i pobrać poradnik przejdź tutaj. 

Jeśli szukasz informacji, o tym jak zamknąć konkretne konto bankowe, to udaj się tutaj. 

Mam nadzieję, że będziesz się tutaj czuł dobrze. Jeśli masz do mnie jakieś pytania – wal śmiało przez formularz kontaktowy.