Pierwszy raz?

Cześć czytelniku! Witam Cię serdecznie na stronie Zmiana Taryfy Opłat i Prowizji. Jeśli tu trafiłeś to najprawdopodobniej szukałeś informacji o zbliżających się zmianach w Twoim banku. Strona powstała po to by skutecznie i precyzyjnie informować o wszelkich zmianach w bankowych tabelach prowizji. Niektóre banki bardzo słabo starają się powiadomić wszystkich swoich klientów zmianach w swoich taryfach opłat. Tutaj dokładnie analizujemy te zmiany, podpowiadamy jak ich uniknąć, a w ostateczności jak zrezygnować z banku, który za mocno przykręca śrubę.

Nawet jeśli bank przekazuje informację o zmianach opłat i prowizji to zazwyczaj jest to kilkanaście lub kilkadziesiąt kartek A4 pełnych małego druczku i zawiłej banko-mowo-trawy. Jesteśmy ekspertami w tłumaczeniu tego specyficznego korporacyjnego języka na ludzki i zawsze dokładnie opisujemy i punktujemy wszelkie zmiany.

Możesz również skorzystać z opcji alertów dotyczących zmian. Wypełniasz prosty formularz, gdzie podajesz jedynie nazwy wybranych przez siebie instytucji finansowych. Jeśli na horyzoncie pojawią się jakieś zmiany w taryfach opłat i prowizji tych banków to dostaniesz od nas informację o tych zmianach, informację co zrobić jeśli się z nimi nie zgadzasz oraz powiadomienie w dzień kiedy zaczną obowiązywać.

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl