Jak nie zamykać konta bankowego – mini poradnik

Cześć,

Niezmiernie się cieszę, że tu jesteś.

Oznacza to, że najprawdopodobniej szukałeś informacji o tym, jak zamknąć konto bankowe, co cieszy mnie tym bardziej. Od lat staram się krzewić w ludziach przekonanie, że należy świadomie korzystać z usług bankowych, a podstawowe produkty finansowe, jak konto czy karta powinny być bezpłatne. Jednym z elementów świadomego korzystania z usług bankowych jest właśnie zamykanie rachunków bankowych.

Gdy jakiś bank za mocno przykręca śrubę, obniża oprocentowanie czy zalicza wpadkę za wpadką, to najlepszym sposobem, w jaki klient może zaprotestować, jest jego zmiana! Banki przyzwyczaiły się do tego, że większość klientów i tak pokornie zaakceptuje kolejną podwyżkę opłat czy spadek oprocentowania lokat. Zależy mi na tym, żeby to zmienić. Zależy mi na tym, żeby banki zaczęły bardziej konkurować o klientów, oferując im najkorzystniejsze rozwiązania.
Przygotowałem więc dla Ciebie wyjątkowy prezent. Mini poradnik mojego autorstwa — „Jak nie zamykać konta bankowego. 6 najczęstszych błędów”. W poradnik przelałem moje własne doświadczenie w zamykaniu rachunków bankowych (w przeciągu ostatnich kilku lat posiadałem i zamykałem konta w większości polskich banków).

projekt-bez-tytulu-3

 

Opisuje w nim najczęstsze błędy, które mogą zostać popełnione podczas zamykania rachunku. W poradniku dowiesz się co zrobić przed zamknięciem konta bankowego, jak skutecznie wysłać do banku wypowiedzenie, jak monitorować proces zamykania konta i jak uzyskać potwierdzenie jego likwidacji (nawet gdy bank nie wysyła go bezpłatnie)
Mini poradnik „Jak nie zamykać konta bankowego. 6 najczęstszych błędów” jest w pełni darmowy. Wystarczy, że zapisz się do newslettera ZmianyTOiP. Odbiorcy mojego newslettera dostają jedynie informację o planowanych zmianach w bankowych opłatach lub regulaminach banków. Nie znoszę spamu i możesz być pewny, że nie otrzymasz go ode mnie 😉

Nie czekaj, odbierz swój egzemplarz!

Czeka nie Ciebie darmowy poradnik - "Jak nie zamykać kona bankowego. 6 największych błędów" Zapisz się do newslettera, odbierz go i dowiedz się jak skutecznie zamykać konta bankowe!

Wystarczy że zapiszesz się do newslettera. Dodatkowo zyskasz informacje o wszelkich zmianach w taryfach banków!

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl