Cześć,

Niezmiernie się cieszę, że tu jesteś.

Oznacza to, że najprawdopodobniej szukałeś informacji o tym, jak zamknąć konto bankowe, co cieszy mnie tym bardziej. Od lat staram się przekonywać ludzi, że należy świadomie korzystać z usług bankowych, a podstawowe produkty finansowe, jak konto czy karta powinny być bezpłatne. Jednym z elementów świadomego korzystania z usług bankowych jest właśnie zamykanie rachunków bankowych.

Gdy jakiś bank za mocno przykręca śrubę, obniża oprocentowanie czy zalicza wpadkę za wpadką, to najlepszym sposobem, w jaki klient może zaprotestować, jest jego zmiana! Banki przyzwyczaiły się do tego, że większość klientów i tak pokornie zaakceptuje kolejną podwyżkę opłat czy spadek oprocentowania lokat. Zależy mi na tym, żeby to zmienić. Zależy mi na tym, żeby banki zaczęły bardziej konkurować o klientów, oferując im najkorzystniejsze rozwiązania.
Przygotowałem więc dla Ciebie wyjątkowy prezent. Mini poradnik mojego autorstwa — „Jak nie zamykać konta bankowego. 6 najczęstszych błędów”. W poradnik ten przelałem moje własne doświadczenie w zamykaniu rachunków bankowych (w przeciągu ostatnich kilku lat posiadałem i zamykałem konta w większości polskich banków).

Opisuje w nim najczęstsze błędy, które mogą zostać popełnione podczas zamykania rachunku. W poradniku dowiesz się:

  • Co zrobić przed zamknięciem konta bankowego
  • Jak skutecznie wysłać do banku wypowiedzenie
  • Jak monitorować proces zamykania konta
  • Jak uzyskać potwierdzenie jego likwidacji (nawet gdy bank nie wysyła go bezpłatnie)

Mini poradnik „Jak nie zamykać konta bankowego. 6 najczęstszych błędów” jest w pełni darmowy. Wystarczy, że zapisz się do newslettera ZmianyTOiP. Odbiorcy mojego newslettera dostają jedynie informację o planowanych zmianach w bankowych opłatach lub regulaminach banków. Nie znoszę spamu i możesz być pewny, że nie otrzymasz go ode mnie 😉

Nie czekaj, odbierz swój egzemplarz!

Zapisz się i odbierz darmowy poradnik

* indicates required

Zapisz się do newsletera i odbierz darmowy poradnik!

Dostaniesz darmowy poradnik "Jak nie zamykać konta bankowego", w którym pisze o tym jak skutecznie zamykać rachunki w bankach.

 

Dodatkowo dostaniesz ode mnie informacje o zmianach w bankowych opłatach.

 

Nie znosze spamu - nie dostaniesz go ode mnie. 

Super, a teraz sprawdź maila!